Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/edvams/domains/geotermija.lt/public_html/vqmod/vqmod.php on line 675
Visų rūšių Šilumos siurbliai
8 686 25497
tomas.jankovski@geotermija.lt

Šilumos siurbliai

Efektyvus ir praktiškas atsinaujinančių energijos šaltinių panaudojimas yra pagrindinis šių laikų šildymo sistemų gamintojų uždavinys. Ekologiški, gamtos neteršiantys šilumos siurbliai tampa vis paklausesni tiek namus, tiek kitas patalpas šildyti, todėl daugėja ir šią idėją palaikančių bei plėtojančių entuziastų. 

Oras - vanduo

Vitocal 200-S


Skaidytos konstrukcijos šilumos siurblys su elektros pavara su išoriniu ir vidiniu mazgu. Patalpų šildymo sistemoms ir geriamojo vandens šildymui. 

Plačiau
Vitocal 222-S



Kompaktinis šilumos siurblys, padalintos konstrukcijos oro / vandens šilumos siurbliu patalpoms ir geriamąjam vandeniui šildyti su 170 litrų talpos tūriniu vandens šildytuvu


Plačiau
Vitocal 242-S


Kompaktinis šilumos siurblys, padalintos konstrukcijos oro / vandens šilumos siurbliu patalpoms ir geriamąjam vandeniui šildyti. 

Plačiau

Gruntas - vanduo

Vitocal 222-G


Kompaktinis šilumos siurblysVitocal 222-G yra pilnai sukomplektuotas su visais reikalingais komponentais karšto vandens ruošimui ir pastato šildymui. Jie yra suprojektuoti naudojimui individualiuose namuose.

Plačiau
Vitocal 242-G

 

Kompaktiniai šilumos siurbliai su saulės energijos naudojimu su 220 litrų talpos karšto vandens šildytuvu.

Plačiau
Vitocal 300-G


Šilumos siurblys su elektrine pavara šildymui ir geriamojo vandens ruošimui monovalentinėse arba bivalentėse šildymo sistemose.

Plačiau

Projektai, kuriuose naudojami šildymo siurbliai, prisideda prie aplinkos tausojimo, o gamintojas, kurio įrenginiai yra naudojami, užtikrina aukštą jų kokybę ir ilgaamžiškumą. Šilumos siurbliai yra funkcionalūs, juos montuoti galima tiek gyvenamuosiuose namuose, tiek daugiabučiuose ar net viešbučiuose. Komercinės paskirties patalpas šildyti skirti didesni silumos siurbliai. Visų įrenginių veikimas paremtas atsinaujinančios energijos vartojimo principu, todėl nereikalauja dirbtinių energijos šaltinių, įrenginiai yra ekonomiški ir saugūs. Šilumos siurbliai yra kelių rūšių, į kurias skirstomi pagal veikimo modelį.

Šilumos siurblių rūšys

Visų rūšių šilumos siurbliai naudoja atsinaujinančią gamtos šaltinių energiją, tačiau išgauna ją skirtingais būdais ir iš skirtingų šaltinių. Pagal tai, ar siurbliai naudoja saulės, oro ar gruntinių vandenų šilumą, jie skirstomi į kelias grupes:

  • Vandens / žemės šilumos siurbliai
    Šios rūšies šilumos siurbliai energiją (šilumą) išgauna iš žemės gelmių. Į siurblius ji patenka per žemės zondus ar žemės kolektorius. Žemės gelmių šiluma yra pirminis šios rūšies (vandens / žemės) šilumos siurblių energijos šaltinis.
  • Dviejų dalių (vandens / oro) šilumos siurbliai
    Vandens / oro šilumos siurblių konstrukcija sudaryta iš dviejų dalių. Pirmoji vadinama tyliąja arba vidine, o antroji – išorine. Išorinė dalis teikia orą, būtiną, kad šilumos siurblys galėtų funkcionuoti.
  • Šilumos siurbliai vandenį šildyti
    Tai inovatyvūs įrenginiai, kurie naudoja tik patalpose esančią energiją. Šie silumos siurbliai šildo geriamąjį vandenį, o šį procesą atlikti naudoja orą, tiksliau, jo šiluminę energiją.

Šilumos gamyba yra ne vienintelė šilumos siurblių atliekama funkcija. Yra įrenginių, kurie atlieka ir patalpų vėsinimą, o tokiu būdu palaiko tinkamą mikroklimatą patalpose.

Ar praktiška naudoti šilumos siurblius?

Ekologijos, energijos vartojimo ir nuolat augančių kainų problemos visada buvo ir, ko gero, bus aktualios visuomenėje. Vis opesniu klausimu tampa ir aplinkos tarša bei būdai ją sumažinti, todėl šilumos siurbliai gali tapti išeitimi, pateisinančia visų lūkesčius. Pirmiausia – tai ekonomiškas, gamtos neteršiantis patalpų šildymo sprendimas. Šilumos siurblių veikimas pagrįstas natūralios energijos pertekliaus naudojimu, todėl žalos aplinkai jis nedaro. Be to, tai yra ir vienas ekonomiškiausių šildymo būdų – juk už energija nereikia mokėti, ji gaunama iš natūralių gamtos šaltinių, todėl galimybė pamiršti nuolat augančias sąskaitas už šildymą tikrai gali būti vadinama praktišku pasirinkimu.